Manicure Kraków

Piękny i zadbany wygląd paznokci jest marzeniem każdej kobiety. Jedynie przeprowadzenie prawdziwego manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym pozwala na uzyskanie satysfakcjonującego, trwałego i całkowicie bezpiecznego efektu. Jeżeli manicure w Krakowie to tylko u nas!  Serdecznie zapraszamy! Poniżej nasza oferta.

Manicure klasyczny

 

 

 

 

 

 

Klasyczny manicure to najbardziej podstawowy i tradycyjny zabieg pielęgnacyjny, którego przeprowadzenie ma na celu poprawę naturalnego wyglądu płytki paznokcia. Początkowy etap zabiegu w salonie kosmetycznym opiera się na profesjonalnym zmyciu lakieru, a także opiłowaniu i skróceniu paznokci. Następnie konieczne jest zmiękczenie naskórka nachodzącego na płytkę oraz wycięcie go przy pomocy profesjonalnych cążek. Na koniec paznokcie są wyrównywane, dzięki czemu zostaje im nadany pożądany kształt. Jest on dostosowany zarówno do budowy i stanu paznokci, jak i kształtu palców. Po zakończeniu zabiegu dłonie wyróżniają się estetycznym wyglądem, z doskonale wypielęgnowanymi skórkami oraz wyjątkowo zadbanymi paznokciami. 

Manicure japoński

 

 

 

 

 

 

Manicure japoński (P.Shine) polega na wcieraniu energicznymi ruchami specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową, a następnie naniesieniu na nią specjalnej warstwy pudru.Manicure japoński to metoda, która wzmacnia naturalną płytkę paznokcia nadając jej delikatny blaski połysk. Preparaty zawierają składniki naturalne m.in. (witaminy A oraz E), pyłek pszczeli, keratynę oraz krzemionkę z Morza Japońskiego.  P.Shine zalecana jest na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Polecany dla kobiet i mężczyzn.Po zabiegu przyczepność do płytki paznokciowej jest ograniczona, dlatego też nie należy malować paznokci przez 4- 5 dni.

Manicure hybrydowy

 

 

 

 

 

 

 

Hybrydowy manicure jest zabiegiem stylizacyjnym, do którego przeprowadzenia wykorzystywany jest odpowiedni preparat utwierdzany lampą UV. Metoda ta wymaga odpowiedniego przygotowania paznokci w salonie kosmetycznym, głównie poprzez wykonanie tradycyjnej pielęgnacji w formie podstawowych zabiegów manicure klasycznego. Na początkowym etapie dotyczy to usunięcia skórek, wypolerowania płytek oraz nadania im odpowiedniego kształtu. Właściwy przebieg manicure hybrydowego opiera się na nałożeniu bazy i lakieru, a także specjalnego preparatu nawierzchniowego. Każda z tych warstw utrwalana jest pod bezpieczną i nieinwazyjną lampą UV. Efekty zabiegu są długotrwałe i utrzymują się przez ok. 2-3 tygodnie. Dodatkową zaletą jest fakt, że preparaty hybrydowe nie wpływają na obciążenie płytki paznokci i nie ulegają łatwemu starciu lub blaknięciu.

 

 Manicure hybrydowy ze zdobieniami ręcznymi

 

 

 

 

 

 

Wykonanie ręcznych zdobień jest uzupełnieniem standardowych etapów manicure hybrydowego i nadaje stylizacjom paznokci zupełnie nowy, niepowtarzalny charakter. Zdobienia tworzone mogą być przy użyciu standardowych lakierów hybrydowych, a także żeli gwarantujących odpowiednią precyzją oraz wysoki poziom pigmentacji. Nakładane są one specjalnym, wykonanym najczęściej z włosia syntetycznego pędzelkiem lub profesjonalnym rapidografem. Ozdobiony za pomocą manicure hybrydowego paznokieć poddawany jest utwardzeniu pod lampą UV. Wybór wzoru i koloru zależy od indywidualnych preferencji klientki salonu. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego manicure hybrydowego, uzyskiwany efekt może utrzymać się przez 2-3 tygodnie.

Manicure żelowy

 

 

 

 

 

Żelowy manicure jest metodą stylizacji paznokci, w której zastosowanie ma przede wszystkim specjalny, niezwykle trwały żel. Przeprowadzenie zabiegu pozwala na uzyskanie perfekcyjnego, świeżego i naturalnego wyglądu płytek. Poza poprawą ogólnej estetyki, masa żelowa korzystnie wpływa także na wzmocnienie paznokci i może być wykorzystywana do ich wyraźnego przedłużenia. Z tego powodu manicure żelowy jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku zbyt krótkich, słabych lub nadmiernie podatnych na łamliwość paznokci. Po przygotowaniu bazy, na paznokieć nakładany jest żel, który odpowiada za zamaskowanie krawędzi i wygładzenie powierzchni. Utwardzenie odbywa się za pomocą lampy UV. Na koniec paznokieć oczyszczany jest   zmywaczem, a jego  powierzchnia polerowana i przygotowywana do przeprowadzenia dowolnej stylizacji w salonie.

Kąpiel parafinowa

Jeden z najbardziej efektywnych zabiegów dla suchych dłoni. Parafina wykazuje działanie wygładzające, regenerujące, uelastyczniające oraz ujędrniające. Dzięki dobraniu odpowiedniej do potrzeb skóry maski uzyskuje się doskonalszy efekt. 

 

Manicure w naszym salonie

 

 

Sprawdź cenę

 

Manicure Kraków w salonie Dermline to dobry wybór!