Depilacja laserowa Kraków

Cennik depilacji laserowej w naszym gabinecie >

Depilacja laserowa to zabieg kosmetyczny, który coraz częściej wybierany jest przez mężczyzn oraz przez kobiety. Ciągle to jednak kobiety częściej decydują się na laserowe usunięcie włosów z miejsc, w których ich zdaniem są one zbędne. Za pomocą lasera najczęściej depiluje się pachy, nogi, ręce i okolice intymne.

Laser CoolitePro – nowoczesność i bezpieczeństwo

Stosowany w naszym salonie kosmetycznym nowoczesny laser diodowy CoolitePro to jedno z najlepszych urządzeń na rynku, przeznaczonych do trwałej epilacji laserowej. Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w  laserze, możliwe jest bezbolesne i bardzo skuteczne laserowe usuwanie owłosienia. Zabiegi przeprowadzane za pomocą tego urządzenia są bardzo skuteczne, ponieważ efekty widać już po pierwszych wizytach.

Skuteczność zabiegów

Usuwanie owłosienia laserem to zabieg, który wymaga kilkukrotnego powtórzenia. Ilość serii w dużej mierze zależy od intensywności owłosienia oraz od tego, jak szybko odrastają włosy. Decydując się na przeprowadzenie zabiegu w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym mamy pewność, że pozbędziemy się owłosienia na co najmniej kilka lat. Po tym czasie owłosienie może zacząć się pojawiać, jednak będzie ono bardzo słabe i delikatne.

Pojedyncza seria trwa najczęściej od kilku do kilkunastu minut. Zależy to przede wszystkim od wielkości depilowanej części ciała oraz od koloru i intensywności owłosienia.

Depilacja laserowa przynosi najlepsze rezultaty u osób z ciemnymi włosami i jasną karnacją. W przypadku osób o włosach bardzo jasnych lub rudych, skuteczność ta nie jest aż taka wysoka.

Które części ciała można depilować za pomocą lasera?

Współczesne zabiegi depilacji laserowej pozwalają na eliminowanie owłosienia niemal z każdej części ciała. Światło lasera jest jednocześnie na tyle intensywne, by wypalić włosy oraz na tyle delikatne, by nie uszkadzać naskórka. Dzięki temu możliwe jest depilowanie również tak delikatnych okolić jak okolice bikini czy twarz.

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych:

Pomimo wysokiej skuteczności zabiegów oraz dużych możliwości zastosowania, istnieją pewne przeciwwskazania dotyczące wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • przewlekłe choroby skóry takie jak bielactwo i łuszczyca w fazie aktywnej,
  • choroby nowotworowe,
  • cukrzyca,
  • leki światło uczulające i niektóre zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp),
  • skłonność do powstawanie keloidów,
  • nowotworowe i przed nowotworowe zmiany barwnikowe skóry,
  • rozrusznik serca,
  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym

 

Poniżej przedstawiamy krótką prezentację urządzenia oraz galerię zdjęć przed i po usuwaniu włosów naszym laserem.

Jak działa COOLITE PRO?

Efekty zabiegowe uzyskane laserem diodowym Coolite PRO

   

Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 3 zabiegów

    

Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 3 zabiegów

   

Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 3 zabiegów

   

Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 4 zabiegów

   

Efekty fotoepilacji po przeprowadzeniu 3 zabiegów