Uroda, wdzięk i piękno to wartości, na których wszystkim zależy, szczególnie paniom. Piękne jest to, co jest przyjemne dla wzroku rzekł Arystoteles. Trudno się z tym nie zgodzić. Zgodnie z tą maksymą, oferujemy usługi profesjonalnego pielęgnowania naturalnego piękna i minimalizowania i likwidowania niedostatków urody będących wynikiem upływu czasu

Zespół 
Gabinet kosmetyczny Dermline tworzy dwóch specjalistów kosmetologii, którzy posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje i certyfikaty.

Jesteśmy świetnie wykwalifikowanymi profesjonalistami, dla których sztuka kosmetologii nie kryje tajemnic.  Bogata wiedza teoretyczna, znajomość najnowszych technik i metod kosmetycznych oraz wysokie umiejętności idą w parze z doświadczeniem. Nasz salon kosmetyczny świadczy usługi od czterech lat, zdobywając zaufanie usatysfakcjonowanych klientów. 

Salon
Pracujemy jedynie na najwyższej jakości nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów przynoszących wymarzone przez klienta efekty. Zapewniamy komfort naszym klientom. Dzięki ergonomicznym i wygodnym meblom, zabiegi pielęgnacyjne przeradzają się w przyjemną chwilę relaksu. Duży nacisk kładziemy na higienę i zapewniamy w pełni bezpieczne warunki sanitarne. 

 

 

Wnętrze salonu

 


Certyfikaty i szkolenia