DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA W SALONIE KOSMETYCZNYM DERMLINE - KRAKÓW, PROKOCIM

Depilacja laserowa w naszym gabinecie w Krakowie gwarantuje Ci spektakularne efekty, ponieważ zabiegi wykonujemy certyfikowanym laserem diodowym Coolite Pro, który uznawany za jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych na świecie. 

depilacja laserowa w salonie kosmetycznym

Skorzystaj z rewolucyjnej technologii lasera diodowego Coolite Pro (Nowość).  Zachwycaj aksamitną skórą przez wiele lat!  Spektakularne efekty zobaczysz już po 2-3 zabiegach! Pozbądź się włosków komfortowo, bezpiecznie, szybko i skutecznie. Wybierz zabieg światowej klasy z gwarancją widocznych efektów, na których Ci zależy.  

To naprawdę możliwe!  

Już podczas pierwszej konsultacji określimy przewidywaną liczbę zabiegów, które zapewnią Twoje skórze idealną i długotrwałą gładkość.

 

 Dzięki zaawansowanej technologii Coolite Pro depilację laserową wykonasz w naszym gabinecie także latem! 

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego Twoją depilację poprzedzimy profesjonalną konsultacją i skuteczną diagnostyką!

 

Idealny efekt zyskasz już po 2-4 zabiegach, a gładka skóra utrzyma się nawet przez 36 miesięcy lub dłużej.

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA KRAKÓW 

Ø  Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg depilacji, który polega na emisji energii świetlnej, która dociera bezpośrednio do mieszków włosowych.

 

Ø  Znajdująca się w nich melanina absorbuje energię światła, powodując kontrolowane uszkodzenie otoczenia mieszków, które biorą udział w procesie odrastania włosków. Tym samym depilacja laserowa precyzyjnie likwiduje owłosienie i zapewnia długotrwałe efekty.    

 

Ø  Warto pamiętać, że działaniu epilacji laserowej poddają się wyłącznie włoski w tzw. aktywnej fazie wzrostu, ponieważ w pozostałych fazach nie absorbują one wystarczającej ilości światła. 

uśmiechnięta kobieta

DEPILACJA LASEREM DIODOWYM COOLITE PRO 

Sprawdź, jak skorzystasz z rewolucyjnej technologii!

 

Teraz w naszym gabinecie w Krakowie wykonasz depilację laserem diodowym Coolite Pro, który uznawany jest przez specjalistów oraz tysiące kobiet za jedno z najlepszych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na świecie!

 

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ + BEZPIECZEŃSTWO

 

ü  Laser diodowy Coolite Pro zawdzięcza swą znakomitą efektywność nowoczesnej technologii światłowodów, które gwarantują głęboką, wyjątkową i przede wszystkim bezpieczną transmisję energii świetlnej o długości fali 810 nm.

 

ü  Wykorzystanie nowoczesnej technologii światłowodowej sprawia, że cząsteczki melaniny w mieszkach włosowych pochłaniają neutralne dla skóry światło. Tym samym laser diodowy Coolite Pro praktycznie nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. 

 

ü  Wysoką jakość i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych laserem diodowym Coolite Pro potwierdza certyfikat zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii (w tym dyrektywa medyczna CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186). 

Sposób działania lasera diodowego Coolite Pro

Co dzięki temu zyskujesz?

 

Usuwanie owłosienia laserem diodowym Coolite Pro gwarantuje Ci pewność skutecznej, bezpiecznej i praktycznie bezbolesnej depilacji bez efektów ubocznych!

LASER DIODOWY COOLITE PRO – 2 TRYBY PRACY I SYSTEM CHŁODZENIA

 

  Nasz laser pracuje w dwóch trybach:

– opcja „Tradycyjna epilacja laserowa” polega na przeniknięciu wiązki w głąb naskórka przy gwałtownym i w pełni kontrolowanym podgrzaniu mieszków włosowych;

– rewolucyjna technologia „Jet Smooth”, w której emisja wiązki światła następuję z wielką częstotliwością (10 impulsów na sekundę) – tym samym zabieg jest bardzo skuteczny i praktycznie nie powoduje dyskomfortu.

DEPILACJA LASEROWA PACH, NÓG I BIKINI W KRAKOWIE

 

Depilacja laserowa pach, nóg i bikini to najczęściej wybierane zabiegi usuwania owłosienia w naszym krakowskim gabinecie. Zmień wątpliwości w pewność i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

·         Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

 

Liczba planowanych zabiegów depilacji laserowej zależy od ilości, koloru i kondycji włosków oraz indywidualnych predyspozycji oraz podatności na działania lasera. Nie mniej jednak, w większości przypadków osiągamy znakomite efekty już po pierwszej serii zabiegu.

 

·         Jak często wykonuje się zabiegi depilacji laserowej?


Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się co 4-6 tygodni.

 

·         Ile trwa depilacja laserowa?

 

·         Czas depilacji laserowej zależy od powierzchni skóry poddanej zabiegowi oraz podatności włosków na działanie lasera. Standardowo depilacja laserowa pach trwa ok. 20 minut, bikini – ok. 30 minut, a nóg – ok. 90 minut.

 

·         Ile kosztuje depilacja laserowa?

 

Koszt depilacji laserowej zależy od miejsca wykonywanego zabiegu.

Depilacja laserowa – cennik

 

·         Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

 

Depilacja laserowa jest bezpieczna pod warunkiem, że zabieg jest wykonywany w odpowiednich warunkach i przez doświadczonego specjalistę, który umiejętnie dobierze parametry lasera. W naszym gabinecie zyskujesz pewność, że depilacja laserowa przebiegnie zgodnie z powyższym opisem. Co więcej, depilacja wykonywana urządzeniem Coolite Pro, uznawana jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów usuwania owłosienia na świecie.

 

·         Czy depilacja laserowa jest bolesna?

 

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej odczuwalność zabiegu zależy od indywidualnych uwarunkowań. Nie mniej jednak, depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie w większości przypadków nie powoduje większego dyskomfortu. Standardowo do każdego zabiegu stosujemy kompresy chłodzące w celu zminimalizowania odczuwanego dyskomfortu. 

 

Które części ciała można depilować za pomocą lasera?

Współczesne zabiegi depilacji laserowej pozwalają na eliminowanie owłosienia niemal z każdej części ciała. Światło lasera jest jednocześnie na tyle intensywne, by wypalić włosy oraz na tyle delikatne, by nie uszkadzać naskórka. Dzięki temu możliwe jest depilowanie również tak delikatnych okolić jak okolice bikini czy twarz.

 

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych:

 

Pomimo wysokiej skuteczności zabiegów oraz dużych możliwości zastosowania, istnieją pewne przeciwwskazania dotyczące wykonywania zabiegu depilacji laserowej.

 

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • przewlekłe choroby skóry takie jak bielactwo i łuszczyca w fazie aktywnej,
  • choroby nowotworowe,
  • cukrzyca,
  • leki światło uczulające i niektóre zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp),
  • skłonność do powstawanie keloidów,
  • nowotworowe i przed nowotworowe zmiany barwnikowe skóry,
  • rozrusznik serca,
  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym

DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW – CENNIK

Sprawdź cennik zabiegów depilacji laserowej wykonywanych w naszym gabinecie.