DEPILACJA LASEROWA KRAKÓW

LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA W SALONIE KOSMETYCZNYM DERMLINE - KRAKÓW, PROKOCIM

Depilacja laserowa w naszym gabinecie w Krakowie gwarantuje Ci spektakularne efekty, ponieważ zabiegi wykonujemy certyfikowanym laserem diodowym, który uznawany za jeden z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych na świecie. 

depilacja laserowa w salonie kosmetycznym

Skorzystaj z rewolucyjnej technologii lasera diodowego. Zachwycaj aksamitną skórą i na trwałe usuń niechciane owłosienie. Spektakularne efekty zobaczysz już po 2-3 zabiegach. Pozbądź się włosków komfortowo, bezpiecznie, szybko i skutecznie. Wybierz zabieg światowej klasy z gwarancją widocznych efektów, na których Ci zależy.  

To naprawdę możliwe!  

Już podczas pierwszej konsultacji określimy przewidywaną liczbę zabiegów, które zapewnią Twoje skórze idealną i długotrwałą gładkość.

 

 Dzięki zaawansowanej technologii naszego lasera diodowego depilację laserową w naszym salonie wykonasz także latem!

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego Twoją depilację poprzedzimy profesjonalną konsultacją i skuteczną diagnostyką.

 

Idealny efekt zyskasz już po 3-4 zabiegach, a gładka skóra utrzyma się już na zawsze tam, gdzie włos został usunięty w fazie aktywnej. 

Na czym polega depilacja laserowa?

Ø  Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg depilacji, który polega na emisji energii świetlnej, która dociera bezpośrednio do mieszków włosowych.

 

Ø  Znajdująca się w nich melanina absorbuje energię światła, powodując kontrolowane uszkodzenie otoczenia mieszków, które biorą udział w procesie odrastania włosków. Tym samym depilacja laserowa precyzyjnie likwiduje owłosienie i zapewnia trwałe efekty.    

 

Ø  Warto pamiętać, że działaniu epilacji laserowej poddają się wyłącznie włoski w tzw. aktywnej fazie wzrostu, ponieważ w pozostałych fazach nie absorbują one wystarczającej ilości światła. 

uśmiechnięta kobieta

Wskazania do depilacji

Z zabiegu depilacji laserowej powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które chcą na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia. Jest to usługa dedykowana tym, którzy posiadają ciemne włosy. Laser mógłby okazać się nieskuteczny w przypadku włosów blond, rudych, czy też siwych. Poniżej umieszczono najważniejsze wskazania do depilacji laserowej. 

Depilacja laserowa rekomendowana jest w przypadku, gdy:

1. Chcesz raz na zawsze pozbyć się owłosienia z wybranej partii ciała – włosy mogą być usunięte z dowolnego obszaru ciała m.in. rąk, nóg, brzucha, okolic intymnych, czy też twarzy. Ilość zabiegów uzależnione jest od indywidualnego przypadku. Wiele osób decyduje się na depilację laserową właśnie ze względów estetycznych. 

2. Pragniesz ochronić się przez wrastającymi włoskami, podrażnieniami, nieestetycznymi krostkami – eliminacja zbędnego owłosienia za pomocą lasera polecana jest osobom, które mają dość tradycyjnych metod depilacji. Maszynki, plastry z woskiem, czy też depilatory to zmora wielu kobiet. Często doprowadzają one do stanu zapalnego mieszków włosowych, co może wymagać.

3. Chcesz zmniejszyć potliwość skóry i ryzyko infekcji – włosy zwiększają potliwość skóry, szczególnie jeśli znajdują się one w takich obszarach, jak np. pod pachami. Gromadzą one również liczne bakterie, które mogą wywołać wiele nieprzyjemnych chorób. Ponadto mogą one być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, który utrzymuje się pomimo częstych kąpieli.

4. Posiadasz kompleksy związane z nadmiernym owłosieniem,
– tradycyjne metody depilacji nie przynoszą oczekiwanych efektów, gdyż włoski mogą odrastać bardzo szybko. Gładka skóra stała się w dzisiejszych czasach standardem, a więc kobiety odczuwają ogromną presję. Zbędne owłosienie może odbierać pewność siebie, a nawet doprowadzić do pogorszenia relacji z innymi ludźmi. 

5. Masz dość marnowania czasu i pieniędzy – standardowe metody depilacji kosztują dość dużo. Wystarczy podliczyć miesięczne wydatki na produkty do usuwania zbędnego owłosienia. Ponadto tracimy ogromną ilość czasu. Warto zastanowić się, jak często przeprowadzamy depilację oraz ile czasu nam to zajmuje. Dzięki depilacji laserowej można zaoszczędzić nawet kilka godzin tygodniowo.

6. Boisz się bólu związanego z wyrywaniem włosków – depilatory, czy też wosk to sposób na to, aby wyeliminować włoski nawet na kilkanaście dni. W przypadku grubego i ciemnego owłosienia efekt utrzymuje się zwykle o wiele krócej, a więc już po kilku dniach trzeba powtórzyć cały proce. Niestety ból związany z wyrywaniem włosków jest ogromny. Ciężko wyobrazić sobie taką depilację wrażliwych obszarów ciała. Ponadto takimi metodami nie usuniemy włosków z trudno dostępnych miejsc, a wiec często musimy dodatkowo stosować maszynki do golenia. Depilacja laserowa jest niemal całkowicie bezbolesna.

Teraz w naszym gabinecie w Krakowie wykonasz depilację laserem diodowym, który uznawany jest przez specjalistów oraz tysiące kobiet za jedno z najlepszych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na świecie!

 

Najwyższa skuteczność + bezpieczeństwo

 

ü  Laser diodowy zawdzięcza swą znakomitą efektywność nowoczesnej technologii światłowodów, które gwarantują głęboką, wyjątkową i przede wszystkim bezpieczną transmisję energii świetlnej o długości fali 810 nm.

 

ü  Wykorzystanie nowoczesnej technologii światłowodowej sprawia, że cząsteczki melaniny w mieszkach włosowych pochłaniają neutralne dla skóry światło. Tym samym laser diodowy Coolite Pro praktycznie nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych. 

 

ü  Wysoką jakość i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych laserem diodowym potwierdza certyfikat zgodności z regulacjami amerykańskimi dotyczącymi urządzeń laserowych w chirurgii, chirurgii plastycznej i dermatologii (w tym dyrektywa medyczna CE 93/42/EEC oraz certyfikat FDA – US Federal & Drug Administration nr K142186). 

Sposób działania lasera diodowego 

Co dzięki temu zyskujesz?

Usuwanie owłosienia laserem diodowym gwarantuje Ci pewność skutecznej, bezpiecznej i praktycznie bezbolesnej depilacji bez efektów ubocznych!

Laser diodowy  - 2 tryby pracy

Nasz laser pracuje w dwóch trybach:

– opcja „Tradycyjna epilacja laserowa” polega na przeniknięciu wiązki w głąb naskórka przy gwałtownym i w pełni kontrolowanym podgrzaniu mieszków włosowych;

– rewolucyjna technologia „Jet Smooth”, w której emisja wiązki światła następuję z wielką częstotliwością (10 impulsów na sekundę) – tym samym zabieg jest bardzo skuteczny i praktycznie nie powoduje dyskomfortu.

 

Depilacja laserowa pach, nóg i bikini

 Depilacja laserowa pach, nóg i bikini to najczęściej wybierane zabiegi usuwania owłosienia w naszym krakowskim gabinecie. Zmień wątpliwości w pewność i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

·         Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

 Liczba planowanych zabiegów depilacji laserowej zależy od ilości, koloru i kondycji włosków oraz indywidualnych predyspozycji oraz podatności na działania lasera. Nie mniej jednak, w większości przypadków osiągamy znakomite efekty już po pierwszej serii zabiegu.

 

·         Jak często wykonuje się zabiegi depilacji laserowej?

Zabiegi depilacji laserowej wykonuje się co 4-6 tygodni.

 

·         Ile trwa depilacja laserowa?

Czas depilacji laserowej zależy od powierzchni skóry poddanej zabiegowi oraz podatności włosków na działanie lasera. Standardowo depilacja laserowa pach trwa ok. 20 minut, bikini – ok. 30 minut, a nóg – ok. 90 minut.

 

·         Dlaczego depilacja laserowa jest taka droga?

Związane jest to z utrzymaniem i serwisowaniem lasera diodowego. Każdy uczciwy gabinet kosmetyczny co jakiś czas musi wymienić głowicę lasera, aby depilacja była skuteczna. Niestety koszt wymiany takiej głowicy to kilkanaście tys. złotych.

Depilacja laserowa – cennik Dermline

 

·         Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserowa jest bezpieczna pod warunkiem, że zabieg jest wykonywany w odpowiednich warunkach i przez doświadczonego specjalistę, który umiejętnie dobierze parametry lasera. W naszym gabinecie zyskujesz pewność, że depilacja laserowa przebiegnie zgodnie z powyższym opisem. Co więcej, depilacja wykonywana urządzeniem Coolite Pro, uznawana jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów usuwania owłosienia na świecie.

 

·         Czy depilacja laserowa jest bolesna?

 Podobnie jak w przypadku innych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej odczuwalność zabiegu zależy od indywidualnych uwarunkowań. Nie mniej jednak, depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie w większości przypadków nie powoduje większego dyskomfortu. Standardowo do każdego zabiegu stosujemy kompresy chłodzące w celu zminimalizowania odczuwanego dyskomfortu. 

·         Które części ciała można depilować za pomocą lasera?

Współczesne zabiegi depilacji laserowej pozwalają na eliminowanie owłosienia niemal z każdej części ciała. Światło lasera jest jednocześnie na tyle intensywne, by wypalić włosy oraz na tyle delikatne, by nie uszkadzać naskórka. Dzięki temu możliwe jest depilowanie również tak delikatnych okolic jak okolice bikini czy twarzy. 

Przeciwwskazania do zabiegów laserowych:

 

Pomimo wysokiej skuteczności zabiegów oraz dużych możliwości zastosowania, istnieją pewne przeciwwskazania dotyczące wykonywania zabiegu depilacji laserowej. Są nimi:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • przewlekłe choroby skóry takie jak bielactwo i łuszczyca w fazie aktywnej,
  • choroby nowotworowe,
  • cukrzyca,
  • leki światło uczulające i niektóre zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp),
  • skłonność do powstawanie keloidów,
  • nowotworowe i przed nowotworowe zmiany barwnikowe skóry,
  • rozrusznik serca,
  • metalowe implanty w obszarze zabiegowym