Biolift KrakowKażdy chciałby być w stanie zachować młodzieńczy wygląd przez długie lata, co nie jest jednak takie proste. Na wygląd naszej skóry składa się wiele czynników, ale nie na wszystkie mamy wpływ.

Nie ma możliwości na chwilę obecną całkowitego zahamowania procesu starzenia się komórek skóry, ale można go w mniejszym lub większym stopniu spowolnić i nawet zredukować powstałe już niedoskonałości. Z pomocą przychodzi biolifting. 

 

Czym jest biolift i czy warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Lifting twarzy bez skalpela w Krakowie – postaw na sprawdzone rozwiązania.

 

Wielu osobom z pewnością określenie biolift niewiele mówi. Jest to jeden z innowacyjnych zabiegów powierzchniowych, który działa na zasadzie elektrostymulacji skóry

Biolifting – definicja

Biolift – zabieg zwany liftingiem twarzy bez skalpela. Nowoczesna metoda do bezoperacyjnego liftu twarzy, szyi i dekoltu wykonywanego za pomocą sond emitujących mikroprądy. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach , pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa tonus mięśniowy oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody.

Na naszej twarzy jest wiele mięśni, które pod wpływem stymulacji mikroprądami zaczynają aktywizować procesy regeneracji w komórkach.

Każdy doskonale wie, jak działają ćwiczenia gimnastyczne na organizm – jest lepiej dotleniony i odżywiony. Tak samo jest podczas działania na skórę różnymi impulsami elektrycznymi. Pobudzenie w ten sposób komórek przekłada się na szybszą regenerację i wygładzenie skóry, poprawienie mikrokrążenia, zwiększenie kurczliwości włókien mięśniowych, odbudowanie włókien kolagenowych i elastyny, usprawnienie usuwania toksyn i nadmiaru wody.

Po zabiegu bioliftingu można spodziewać się przewrócenia utraconego napięcia mięśniom, co samo w sobie poprawia już owal twarzy. Podnoszą się też jej opadające z wiekiem rysy.

Biolift redukuje nieestetyczne worki i cienie pod oczami. Zabieg też opóźnia proces starzenia się skóry, co pomaga cieszyć się młodym wyglądem przez dłuższy czas. Dochodzi do aktywizacji komórkowej, poprawienia cyrkulacji krwi i limfy.

Kolejną korzyścią płynącą z bioliftingu jest to, że wzmacnia się bariera ochronna skóry, co ma bardzo duży wpływ na jej kondycję. 

Traktowanie skóry mikroprądami jest skutecznym sposobem na głębokie zregenerowanie tkanek. 

W przypadku jednego czy dwóch zabiegów można mówić o nawilżeniu skóry.

Pełny lifting zapewni 6-12 zabiegów. Z kolei 8-10 zabiegów gwarantuje regenerację tkanek. Zmarszczek można się pozbyć dzięki 4-12 zabiegom.

Wskazania:

terapia odmładzająca

profilaktyka przeciw oznakom starzenia

zwiotczenie skóry

skóra wymagająca odżywienia

Efekt:

redukcja zmarszczek

skóra staje się coraz bardziej napięta, elastyczna

odżywienie i zwiększenie metabolizmu komórkowego

poprawa trofiki tkanek